Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås Basket

Följ

Västerås Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning / matcher med P08 kl. 19-21 P-09


      21:00
    • 19:15

      Träning lag Vit P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Easybasket-turnering i Örebro för P14 P-14


      16:00
    • 09:00

      Intresseanmälan Sveaserien HU14 BK Fajt P-10 Blå


      17:00
    • 09:00

      EB Örebro 6/4 P-15


      12:00
    • 09:30

      Match i Gävle och Sala Dam Utveckling


      20:30
    • 11:30

      Träning F-12


      15:30
    • 12:00

      Ebc örebro P-13


      16:00
    • 12:15

      KFUM Gävle Basket (borta) Dam Utveckling


      14:15
    • 17:45

      Sala Basket (borta) Dam Utveckling


      19:45
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning lag Vit & Blå P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning P-10 Blå


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Slutspel Stockholmsserien F-09/10


      16:30
    • 12:00

      Ockelbo Basket (borta) P-08


      14:00
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning lag Vit & Blå P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning P-10 Blå


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      2 matcher borta P-10 Blå


      17:00
    • 09:30

      Intresseanmälan Region Mellan HU14 2 bortamatcher P-10 Blå


      17:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Hammarö Basketklubb P10 (borta) P-10 Vit


      11:30
    • 11:15

      Match Svea U14 F-09/10


      14:00
    • 11:45

      Arvika Basket (hemma) P-10 Vit


      13:15
    • 14:00

      Köping Stars Blå (hemma) P-11


      15:30
    • 16:00

      Köping Stars Blå (hemma) P-11


      17:30
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning lag Vit & Blå P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning P-10 Blå


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10 Vit


      19:30
    • 17:00

      Match mot Sala P-14


      18:30
    • 17:00

      Match i sala P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:15
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10 Blå


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam Utveckling


      20:00
    • 19:30

      Träning F-09/10


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit & Blå P-08


      21:45
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Aros Basket (borta) Herr U


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 26Fre
    • 15:00

      Eskilstuna basketcup P-11


      00:00
    • 15:00

      Eskilstuna basketcup F-13


      21:00
    • 16:00

      Eskilstuna Basket Cup 2024 P-08


      00:00
    • 16:00

      Intresseanmälan Eskilstuna basket cup P-09


      00:00
    • 16:00

      Eskilstuna Basket Cup F-11


      00:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:30
    • 16:45

      Träning VB Kids Club


      17:30
    • 17:00

      Eskilstuna Basketcup P-12


      00:00
    • 17:00

      Säsongsavslutning Basketskolan 16/17


      18:00
    • 17:00

      Eskilstuna Basket Cup F-12


      21:00
    • 17:00

      Intresseanmälan Eskilstuna Basket cup P-10 Blå


      00:00
    • 17:30

      Träning P-10 Blå


      18:30
    • 18:00

      Eskilstuna Basket Cup F-09/10


      00:00
    • 18:00

      Eskilstuna Basket Cup F-11


      00:00
    • 18:00

      Eskilstuna Basket Cup P-10 Vit


      00:00
    • 18:00

      Eskilstuna cup P-13


      00:00
    • 18:45

      KFUM Huddinge Basket Röd (hemma) P-10 Vit


      19:45
    • 20:45

      Åkersberga basket röd (borta) P-09


      21:45
  • 27Lör
    • Heldag

      Eskilstuna basketcup P-11

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup 2024 P-08

    • Heldag

      Intresseanmälan Eskilstuna basket cup P-09

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup F-11

    • Heldag

      Eskilstuna Basketcup P-12

    • Heldag

      Intresseanmälan Eskilstuna Basket cup P-10 Blå

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup F-09/10

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup F-11

    • Heldag

      Eskilstuna Basket Cup P-10 Vit

    • Heldag

      Eskilstuna cup P-13

    • 08:00

      Eskilstuna Basket Cup F-12


      18:00
    • 09:00

      Eskilstuna basketcup F-13


      20:00
    • 09:00

      EB Nykvarn P-15


      12:00
    • 09:45

      Danderyd Basket Röd (borta) P-10 Vit


      10:45
    • 10:30

      Fryshuset basket vit (hemma) P-09


      11:30
    • 14:45

      KFUM Östersund Basket Ungdom Celtics (borta) P-10 Vit


      15:45
    • 16:45

      Kungsholmen basket vit (borta) P-09


      17:45
  • 28Sön
    • 00:00

      Eskilstuna basketcup P-11


      18:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup 2024 P-08


      18:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Eskilstuna basket cup P-09


      17:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup F-11


      13:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basketcup P-12


      17:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Eskilstuna Basket cup P-10 Blå


      15:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup F-09/10


      19:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup F-11


      19:00
    • 00:00

      Eskilstuna Basket Cup P-10 Vit


      19:00
    • 00:00

      Eskilstuna cup P-13


      18:00
    • 08:00

      Eskilstuna Basket Cup F-12


      18:00
    • 09:00

      Eskilstuna basketcup F-13


      16:00
    • 09:30

      Hammarö Basket (hemma) Herr U


      11:00
    • 09:30

      Slutspelsmatch 1 (hemma) P-09


      10:30
    • 13:00

      Visby Basketbollklubb (hemma) Herr U


      14:30
    • 17:00

      Träning Dam Utveckling


      18:00

    • 20:45
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00