Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås Basket

Följ

Västerås Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:15

      Matcher i Stockholmsserien F-09/10


      18:15
    • 08:45

      Matcher Svea U14 F-09/10


      17:00
    • 09:00

      Träning lag Blå/Vit P-08


      10:30
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Ockelbo Basket (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      KFUM Karlskoga (hemma) VB Late Bloomers


      15:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning lag Vit & Blå P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 20:00

      Träning P-10 Blå


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:15

      Matcher i Stockholmsserien F-09/10


      18:30
    • 09:00

      Eb turnering etuna P-13


      14:30
    • 09:00

      Easy basket Eskilstuna P-14


      15:00
    • 09:30

      KFUM Örebro Basket P10 Vit (borta) P-10 Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Ockelbo Basket (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      KFUM Örebro Basket P10 Blå (borta) P-10 Blå


      11:30
    • 11:00

      Region Mellan HU14 Örebro P-10 Blå


      14:00
    • 12:00

      AIK Basket Svart (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      KFUM Örebro Basket P10 Vit (borta) P-10 Blå


      13:00
    • 14:00

      KFUM Örebro Basket P10 Blå (borta) P-10 Vit


      15:30
    • 15:30

      Skuru Basket (hemma) P-08


      17:30
    • 18:00

      KFUM Lidingö Basket (hemma) Dam


      19:00
  • 11Sön
    • 07:15

      VB P11 Vit (hemma) P-11


      16:00
    • 07:30

      Matcher Region Mellersta DU14 F-09/10


      15:00
    • 09:00

      Uppsala Basket Lindbacken (borta) P-11


      10:20
    • 10:15

      Match Region mellan DU16 F-09/10


      13:00
    • 10:30

      Aros Basket Vit (borta) P-11


      11:50
    • 10:45

      Linköping (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Aros Basket Vit (borta) P-11


      13:20
    • 12:30

      Katrineholms IF (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Vädjan sekretariat!!! F-09/10


      14:30
    • 13:30

      Uppsala Basket Lindbacken (borta) P-11


      14:50
    • 14:45

      Katrineholms IF (borta) P-08


      16:15
    • 15:00

      KFUM Gävle Basket (hemma) Dam Utveckling


      17:00
    • 16:00

      KFUM Linköping (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning Dam Utveckling


      18:00

    • 20:45
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning lag Vit & Blå P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 20:00

      Träning P-10 Blå


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Enköpings BBK (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Uppsala Basket (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sekretariatsutbildning F-09/10


      14:00
    • 12:00

      Match mot Aros Basket P12 P-12


      13:30
    • 14:00

      Arvika Basket (hemma) Dam


      15:00
    • 16:00

      Grillby Basket (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Elitbasket F-11


      18:00
    • 16:15

      Aros Basket C (borta) VB Late Bloomers


      17:15
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning lag Vit & Blå P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 20:00

      Träning P-10 Blå


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 12:15

      KFUM Gävle Basket (hemma) Herr U


      13:45
    • 13:15

      Sveaserien DU13 Viksäng F-11


      15:45
    • 16:45

      Åkersberga Basket (hemma) Herr U


      18:15
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00