Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås Basket

Följ

Västerås Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning Herr U


      17:45
    • 16:30

      Träning lag Vit / Herr U P-08


      17:45
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 5Fre
    • 16:00

      Nyårs Camp - Intresse anmälan P-11


      00:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10 Vit


      20:00
    • 19:00

      Kost och organisation P-11


      21:00
    • 19:30

      Träning P-10 Blå


      21:00
  • 6Lör
    • 00:00

      Nyårs Camp - Intresse anmälan P-11


      16:00
    • 07:00

      Kost, organisation och logistik P-11


      08:45
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch Köping P-10 Vit


      13:30
    • 13:00

      Träning P-11


      16:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Enköpings BBK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Matcher i Stockholmsserien F-09/10


      20:15
    • 12:00

      KFUM Uppsala Basket (hemma) P-10 Vit


      13:30
    • 14:00

      Köpings Stars (hemma) P-11


      15:15
    • 15:30

      Köping Stars (borta) Herr U


      17:30
    • 16:00

      Hudiksvalls BBK (borta) VB Late Bloomers


      17:00
    • 16:00

      Skuru Basket (borta) Dam


      17:00
    • 16:00

      VB P11 Blå (hemma) P-11


      17:20
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10 Blå


      19:30
    • 19:00

      Träning F-13


      20:00
    • 19:30

      Träning lag Vit / Herr U P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning VB Late Bloomers


      22:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning Herr U


      17:45
    • 16:30

      Träning lag Vit / Herr U P-08


      17:45
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Västerås Basket P-08 (hemma) P-10 Vit


      10:30
    • 09:30

      Västerås Basket P 10 (borta) P-08


      11:30
    • 09:45

      Matcher i Stockholmsserien F-09/10


      20:15
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:30

      Aros Basket vit (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      KFUM Ludvika (hemma) VB Late Bloomers


      15:00
    • 14:00

      Katrineholms IF (hemma) Dam


      15:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning Herr U


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09/10


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning lag Vit P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning VB Late Bloomers


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:15

      Intresseanmälan -basket marcher med P12 (Easy basket ) P-11


      16:00
    • 09:00

      Sveaserien DU13 Viksäng F-11


      13:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Easy Basket P-12


      15:00
    • 12:00

      Trelleborg Basket (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Borlänge Basket B (borta) VB Late Bloomers


      16:00
    • 15:30

      Stockholm Nordväst (borta) Dam


      16:30
    • 19:00

      Södertälje BBK (hemma) P-08


      20:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 31Ons